Isparta Büyükkabaca Belediyesi İlkokul Mezunu İşçi Alımı

Isparta’nın Senirkent ilçesine bağlı Büyükkabaca Belediyesi daimi kadrolu işçi alımı yapmak için devlet personel başkanlığı sitesinde ilan yayınladı. Belediyelerle ilgili yönetmelik hususunda yapılacak olan işçi alımı yönetmeliklere uygun olarak gerçekleşecektir. Belediye münhal durumda bulunan kadrolarını belirledikten sonra ilanı açmıştır.

Büyükkabaca Belediyesi işçi alımı kadrolu olacak ve daimi işçi alımı için 9 kadro ayrılmıştır. Başvuruda bulunacak adayların belediye tarafından belirlenen şartları taşıması gerekmektedir.

Büyükkabaca Belediyesi Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

  • En az ilkokul mezunu olmak (Belgelemek gerekmektedir.)
  • Son 5 yıl içinde en az 4 yıl mahalli idarelerde çalışmış olmak (SGK dökümü ile işyeri ünvan listesi)

Yukarıdaki şartları taşıyan adaylar 24 Nisan 2017 Pazartesi gününe kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) il müdürlüklerinden yapılacaktır.

Başvuruda bulunan adaylar arasında 2 Mayıs 2017 tarihinde saat 10.00’da Büyükkabaca Kasabası S.Süleyman Mh. S. Demirel Bulv. No 2/1 de bulunan Büyükkabaca Belediyesi Hizmet binasında noter çekilişi yapılacaktır.

Adaylar başvuruda bulunduktan sonra istenilen belgeleri 28 Nisan 2017 tarihine kadar Belediyenin Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.Evraklarında eksik çıkanların sorumlulukları kendilerine aittir ve kuradan çıkarılacaklardır. Kura sonucu oluşan listede yer alan adaylara Belediyenin belirleyeceği yer, tarih ve saatte sözlü mülakat için ayrıca tebligat yapılacaktır.